Lamaze Moje první karty

18 měsíců

• , zakoupeno v Learningtoys.cz

krásná kvalitní hračka pro nejmenší, šustění děti zbožňují

• , zakoupeno v feedo.cz

nelíbí se mi balení produktu - nemá ochranný obal, přitom se jedná o hračku, kterou děti žužlají

kreativní hračka, dá se dobře rozložit i složit, zabaví miminečko

Věk od
18 měsíců

LAMAZE B&W chrastítko moje první karty od narození

První karty vašeho miminka jsou skutečně originální! Líc karet zdobí barevná písmena na černobílých vzorech, takže podporují vývoj zraku po narození. Rubová strana je pestrobarevná s motivy zvířátek, které zaujmou dětský zrak v období, kdy už začíná rozlišovat barvy. Při manipulaci karty jemně šustí a jejich rohy jsou opatřeny kousátky pro prořezávání zoubků, stejně jako pojítko karet ve tvaru kytičky.

Karty jsou součástí nové černobílé kolekce Lamaze, která je vyvinuta očními specialisty. Hlavní funkcí těchto hraček je rozvoj zraku miminka především v jeho prvních třech měsících, kdy ještě nerozlišuje barvy. Kombinace černobílých kontrastních grafických vzorů zaujmou každé novorozeně.

Skvělá hračka pro nejmenší děti, u nás se nejvíc ujala kolem 4. měsíce. Syn si s nimi vydržel sám hrát docela dlouhou dobu.

• , zakoupeno v Learningtoys.cz

krásná kvalitní hračka pro nejmenší, šustění děti zbožňují

kreativní hračka, dá se dobře rozložit i složit, zabaví miminečko

• , zakoupeno v ESHOPBABY

• pekny design a material, hezke barvy, susti.. idealni do kocarku a na cesty (lehke, skladne)
    • -

doporucuji

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• Design.
    • Provedení.
    • Cena.

Výborné pro miminka a kojence při objevování světa.

• , zakoupeno v Darebáček.cz

• Super hračka

• , zakoupeno v Aukro.cz

• dobře se drží
    • jsou hezky barevné, což upoutá pozornost prcků
  • , zakoupeno v Le Bebé

• Představovala jsem si je hezčí.

Výrobky od Lamaze mám ráda a toto považuji za velmi slabý produkt.

• , zakoupeno v Le Bebé

• Skvělé na první zoubečky,dětátko je muže okusovat..